Uluslararası İşbirliklerimiz ile Pazara Giriş Alternatifleri Oluşturuyoruz

Gelişmiş ülkelerde modern kanallardaki satınalma yetkililerine ulaşmak fuar ve ticaret heyetlerinde her zaman kolay olmuyor. Özellikle Avrupa, Asya ve Amerika pazarlarındaki alıcılara ulaşabilmek için Globrand olarak 2011 yılından bu yana ECRM ile işbirliği yapıyoruz.

 

ECRM tedarikçilere iki farklı hizmet sunuyor: İkili Görüşme Programları ve Range.me

ECRM ikili iş görüşmeleri programları bilinen B2B programlarından farklı olarak öncelikle alıcı tarafındaki firmaları ve satınalma yetkililerini belirledikten sonra tedarikçileri sisteme dahil ediyor. Böylece tedarikçiler hangi firmalar ile görüşebileceklerini bilerek programa katılabiliyorlar

ECRM in sunduğu diğer çözüm ise range.me platformu. Bu platform klasik iş portallerinden farklı olarak alıcı ve satıcı tarafında çok daha özel çözümler sunuyor. Whole Foods gibi Amerikalı bazı firmalar tedarikçilerinin bu sisteme kayıt olmasını özellikle talep ediyorlar.

İhracat Stratejisi Geliştirme
ecrmpartner.png

ECRM

Farklı sektörlerde ticari görüşme organizasyonu gerçekleştiren ECRM  2011 yılından bu yana Türk firmaların katılımını gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin
rangemepartner.png

Range.Me

7.500 + perakende alıcısının yeni ürün ve tedarikçi arayışında tercih ettiği RangeMe platformunu Türk üreticiler ile buluşturuyoruz.

Daha Fazla Bilgi İçin