• Globrand Strateji ve Danışmanlık

Türk Kozmetik Sektörü ECRM European Beauty & Personal Care Fransa Programına Katıldı.

Güncelleme tarihi: 12 Ağu 2020

İKMİB - İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen programa Globrand Strateji ve Danışmanlık olarak destek sağladık.

#İKMİB - İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği tarafından, T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi tebliği kapsamında projelendirilen Türk Kozmetik Sektörü Yurtdışı Pazarlama Takımı’nın üçüncü yurtdışı pazarlama faaliyeti ABD merkezli #ECRM firması tarafından #Fransa'da gerçekleştirilen ve özellikle Avrupa ağırlıklı tüm dünyadan alıcılarının bir araya geldiği “European Beauty & Personal Care İkili İş Görüşmeleri” programına yönelik olarak 7 - 10 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlendi


ECRM firmasının ABD pazarında gerçekleştirdiği önceki programlara katılan firmalarımızın ECRM etkinliğinin özellikle Avupa merkezli kozmetik ve kişisel bakım ürünleri alanında faaliyet gösteren zincir mağazalara erişmede yararlı olacağını değerlendirmeleri organizasyonun düzenlenmesinde etkili oldu.

Programa küme üyesi firmalardan yoğun talep gelmesine karşın sadece 18 firmanın katılımına imkan sağlanabildi.

İkili iş görüşmeleri programı öncesinde katılımcılarımız Sirocco firması tarafından verilen “Avrupa Kozmetik Regülasyonu ve Tüketiciye Yönelik Vaatler” konulu sunuma katıldı.


Yoğun Görüşme programı

Programa katılan firmalarımız 3 gün süren program süresince toplam 1.038 görüşme gerçekleştirdi.

Pazartesi günü başlayan görüşmeler 20 dakikalık toplantılar şeklinde planlanırken firmalarımız ilk gün 20 - 25 arası görüşme gerçekleştirdi. Benzer şekilde ikinci ve üçüncü günlerde de yoğun görüşme trafiği yaşayan firmalarımız toplamda 1.038 iş görüşmesi gerçekleştirmiş oldu. Firmalarımızın en az görüşme yapanı 40 en fazla görüşme yapanı ise 68 görüşme sayısına ulaştı3 görüntüleme0 yorum